Search in Vlaams Parlement

Over Patrick Hostekint

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 14 juli 2004)
  • Gemeenschapssenator (19 juni 2003 - 6 juli 2004)
  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 6 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (2 oktober 1991 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (15 oktober 1991 - 23 november 1991)

Geboren

Roeselare op
Scroll to top