Search in Vlaams Parlement

Over Patrick Dewael

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (situatie op 26 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (30 december 2008 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (27 juni 2019 - 13 oktober 2020)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (30 juni 2014 - 14 oktober 2014)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (31 december 2008 - 20 juli 2010)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 24 november 2003)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • Minister van binnenlandse zaken (21 december 2007 - 19 maart 2008)
  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (12 juli 2003 - 20 december 2007)
  • Minister van staat (situatie op 28 januari 2002)
  • Minister-president van de Vlaamse regering (1 augustus 2001 - 4 juni 2003)
  • Minister-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Financiën, Begroting, Buitenlands Beleid en Europese Aangelegenheden (13 juli 1999 - 31 juli 2001)
  • Gemeenschapsminister van Cultuur (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Gemeenschapsminister van Cultuur (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Gemeenschapsminister van Cultuur (10 december 1985 - 2 februari 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Lier op
Scroll to top