Search in Vlaams Parlement

Over Patricia De Waele

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester (waarnemend) Evergem (1 januari 2001 - 1 januari 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (30 juni 2009 - 23 januari 2011)

Geboren

Gent op
Scroll to top