Search in Vlaams Parlement

Over Patricia Ceysens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Minister

  • Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel (10 oktober 2007 - 12 juli 2009)
  • Vlaams minister van Economie, Buitenlands Beleid en E-government (10 juni 2003 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 9 oktober 2007)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 9 juni 2003)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Maaseik op
Scroll to top