Search in Vlaams Parlement

Over Ortwin Depoortere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (8 juli 2004 - 2 mei 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (28 september 2015 - 25 mei 2019)

Geboren

Izegem op
Scroll to top