Search in Vlaams Parlement

Over Omaar Carpels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 3 maart 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (8 november 1981 - 3 maart 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (24 mei 1962 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 3 maart 1983)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top