Search in Vlaams Parlement

Over Olga Lefeber

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (18 januari 1983 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)

Geboren

Lillo (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top