Search in Vlaams Parlement

Over Norbert De Batselier

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Lid permanent Comité CALRE (1 januari 2004 - 1 januari 2006)
  • Voorzitter Conférence des Présidents des Assemblées Législatives Régionales européennes (CALRE) (1 januari 2002 - 1 januari 2003)
  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 18 december 1995)

Minister

  • Minister vice-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Leefmilieu en Huisvesting (20 oktober 1992 - 19 juni 1995)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Leefmilieu en Huisvesting (30 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Leefmilieu, Huisvesting en Wetenschapsbeleid (21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Economie, Middenstand en Energie (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Staatssecretaris voor Institutionele Hervormingen (9 mei 1988 - 17 oktober 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 13 juli 2006)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top