Search in Vlaams Parlement

Over Nelly Maes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (25 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 28 oktober 2004)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Europees Parlementslid (16 oktober 1998 - 19 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (13 juni 1995 - 15 oktober 1998)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sinaai (Sint-Niklaas) op
Scroll to top