Search in Vlaams Parlement

Over Miranda Van Eetvelde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (7 november 2014 - 23 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Zele op
Scroll to top