Search in Vlaams Parlement

Over Mik Babylon

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Roeselare op

Overleden

Scroll to top