Search in Vlaams Parlement

Over Miet Smet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (5 juli 2007 - 30 juni 2009)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 2 juli 2009)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 20 november 2009)

Minister

  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen (23 juni 1995 - 11 juli 1999)
  • Minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het Beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen (7 maart 1992 - 22 juni 1995)
  • Staatssecretaris voor Tewerkstelling en Arbeid, Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (21 januari 1992 - 6 maart 1992)
  • Staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (9 mei 1988 - 20 januari 1992)
  • Staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Minister van staat (situatie op 28 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Sint-Niklaas op
Scroll to top