Search in Vlaams Parlement

Over Mieke Vogels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 10 januari 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Minister

  • Vlaams minister van Welzijn, Gezondheid, Gelijke Kansen en Ontwikkelingssamenwerking (3 juli 2002 - 23 mei 2003)
  • Vlaams minister van Welzijn, Gezondheid en Gelijke Kansen (13 juli 1999 - 2 juli 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (30 juni 2009 - 11 januari 2012)
  • Groen! (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 10 januari 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top