Search in Vlaams Parlement

Over Mieke Van Hecke

Politieke carrière

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Gent op
Scroll to top