Search in Vlaams Parlement

Over Michiel Vandenbussche

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 25 februari 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (12 juli 1989 - 20 mei 1995)
  • Voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (24 januari 1992 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (4 juli 1995 - 25 februari 1999)

Geboren

Roeselare op

Overleden

Scroll to top