Search in Vlaams Parlement

Over Michiel Maertens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top