Search in Vlaams Parlement

Over Michel Van Dessel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 december 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Katelijne-Waver op

Overleden

Scroll to top