Search in Vlaams Parlement

Over Michel Kenens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (23 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Limburg) (2 januari 1979 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Koersel (Beringen) op

Overleden

Scroll to top