Search in Vlaams Parlement

Over Michel Doomst

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (7 december 2011 - 4 maart 2013)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (10 juni 2007 - 12 juni 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Gooik op
Scroll to top