Search in Vlaams Parlement

Over Michel Capoen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Eresecretaris van de Senaat (situatie op 21 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Reningelst (Poperinge) op
Scroll to top