Search in Vlaams Parlement

Over Mia De Vits

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 28 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 29 juni 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Kester (Gooik) op
Scroll to top