Search in Vlaams Parlement

Over Mia De Schamphelaere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 16 maart 2011)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Gecoöpteerd senator (19 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • Gecoöpteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op
Scroll to top