Search in Vlaams Parlement

Over Max Smeers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 1 mei 1989)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 1 mei 1989)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Muizen (Gingelom) op

Overleden

Scroll to top