Search in Vlaams Parlement

Over Maurits Vanhaegendoren

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 2 februari 1976)
  • Provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 24 maart 1974)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 2 februari 1976)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Leuven op

Overleden

Scroll to top