Search in Vlaams Parlement

Over Maurits Coppieters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 14 mei 1981)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 21 november 1979)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 11 februari 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 21 november 1979)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Niklaas op

Overleden

Scroll to top