Search in Vlaams Parlement

Over Maurice Dewulf

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 8 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 januari 1979)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 april 1954 - 31 mei 1958)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (30 juni 1977 - 16 juli 1979)
  • Europees Parlementslid (27 juni 1968 - 10 juni 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Denijs-Westrem (Gent) op

Overleden

Scroll to top