Search in Vlaams Parlement

Over Maurice Dequeecker

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Proven (Poperinge) op

Overleden

Scroll to top