Search in Vlaams Parlement

Over Maurice Bourgois

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Zonnebeke op
Scroll to top