Search in Vlaams Parlement

Over Matthias Diependaele

Politieke carrière

Minister

  • Vlaams minister van Financiën en Begroting, Wonen en Onroerend Erfgoed (situatie op 2 oktober 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (18 juni 2019 - 1 oktober 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Sint-Niklaas op
Scroll to top