Search in Vlaams Parlement

Over Mathias De Clercq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (21 december 2007 - 12 juni 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (17 juni 2014 - 7 januari 2019)

Geboren

Gent op
Scroll to top