Search in Vlaams Parlement

Over Martine Taelman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 december 2018)
  • Rechtstreeks verkozen senator (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Geco√∂pteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Lier op
Scroll to top