Search in Vlaams Parlement

Over Marleen Vanderpoorten

Politieke carrière

Minister

  • Vlaams minister van Onderwijs en Vorming (13 juli 1999 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Lier op
Scroll to top