Search in Vlaams Parlement

Over Mark Demesmaeker

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (situatie op 12 juli 2019)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 1 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (1 februari 2013 - 30 juni 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (30 juni 2009 - 31 januari 2013)
  • N-VA (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Halle op
Scroll to top