Search in Vlaams Parlement

Over Marjet Van Puymbroeck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • AGALEV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top