Search in Vlaams Parlement

Over Mariette Buyse

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (23 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (14 oktober 1980 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • CVP (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Geboren

Dendermonde op

Overleden

Scroll to top