Search in Vlaams Parlement

Over Marie-Paule Kestelijn-Sierens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Geco√∂pteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 25 september 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Poperinge op
Scroll to top