Search in Vlaams Parlement

Over Marie Maes-Vanrobaeys

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (6 december 1979 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 december 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Menen op

Overleden

Scroll to top