Search in Vlaams Parlement

Over Maria Verlackt-Gevaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 21 april 1976)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Minister

  • Staatssecretaris voor het Gezin (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 21 april 1976)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Oosterweel (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top