Search in Vlaams Parlement

Over Margriet Hermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 30 juni 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (2 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (29 mei 2002 - 1 maart 2004)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 28 mei 2002)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top