Search in Vlaams Parlement

Over Marcellus Van Daele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Steenhuize (Herzele) op

Overleden

Scroll to top