Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Vandewiele

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 17 juni 1984)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 december 1978 - 1 december 1979)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)
  • Europees Parlementslid (14 mei 1974 - 16 juli 1979)
  • Europees Parlementslid (2 februari 1972 - 13 juni 1973)

Minister

  • Staatssecretaris voor Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 1 december 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Joris (Beernem) op

Overleden

Scroll to top