Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Vanderhaegen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (18 april 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Ronse op

Overleden

Scroll to top