Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Vandenhove

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Waarmaarde (Avelgem) op

Overleden

Scroll to top