Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Logist

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Outgaarden (Hoegaarden) op
Scroll to top