Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Gesquiere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 1 oktober 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Veurne op

Overleden

Scroll to top