Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Duerinck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Gillis-bij-Dendermonde op
Scroll to top