Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Decoster

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Desselgem (Waregem) op

Overleden

Scroll to top