Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Coucke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (8 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (16 april 1958 - 31 mei 1958)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Wakken (Dentergem) op

Overleden

Scroll to top