Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Bode

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (11 april 1954 - 31 mei 1958)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Nieuwmunster (Zuienkerke) op

Overleden

Scroll to top