Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Bartholomeeussen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (4 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 9 oktober 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (25 januari 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Lillo (Antwerpen) op
Scroll to top